Březen 2010

weekend uplně na prd ..

28. března 2010 v 11:44
bože :/ já ani nevím proč ten deníček píšu když sem nikdo nechodií :/
dneska sem absolutně bez nálady .. proč ? .. když si představim že zejtra du zase na praxi tak je mi zle fakt že jo .. debilní neděle, debilní praxe a debilní krystal ..

uplně sem se dneska vzbudila a mám chut od základu všechno změnit .. myslím SEBE ..
brácha mi kdysi říkal ať začnu prvně od sebe a já sem se mu vytlemila do ksichtu že já se měnit nebudu že mě ostatní budou muset brat takovou jaká sem. Ale nejhorší na tom je že měl asi pravdu. Dokavad já ze sebe budu dělat sprominutim kravku tak toho budou ostatní využívat a mě už to fakt nebaví. Nastane velká změna a fakt že jo!

Jinak včera tady byla Sasša mi obarvit hlavu :D musim se smát protože kdybyste viděli co mám na hlavě :D normálně svítim na 3 km daleko totálně žlutou hlavu mám .. ale co prej mi to dneska příjde předělat :D ale mám takovou obavu aby mi neslezly vlasy :Dahoj pytlíci :D

20. března 2010 v 19:45
No ty vole :D .. stojí to tady .. :( omlouvám se že nic nepřidávám ale neni čas nebo nálada ..
Ale ted mám chvilec čas tak sem si řekla že se ozvu ..
Poslední dobou je toho na mě moc .. ještě jednou se omlouvám že se nevěnuju blogu mrzí mě to ale je to tak .. furt někde lítám a na blog už neni čas ..

Ale jinak se mám celkem fajn .. dneska mi měl přijet kámoš jenže to zase nevyšlo takže mě to docela naštvalo :( ale co se dá dělat .. včera sem měla v plánu jakože budu doma jenže sme nakonec zkončili na maxu trošku dýl sme tam byly :D spala sem asi 3 hodiny .. no dneska deme zase .. nehorázně se těšim .. a zejtra jedu do Brna na další seminář a taky se nemůžu dočkat :)

..........
....
no nic děcka užite si sobotu a moc nezlobte :D